Jak zklidit bouři emocí

„Keď je pre Vás ťažké zvládnuť emócie, môže Vám pripadať že strácate kontrolu nad celým životom. Hnev, bolesť, smútok, starosti a ďalšie silné pocity Vás môžu zahltiť a spôsob ako na tieto emócie reagujete, môže ovplyvniť Vašu schopnosť udržať si vzťahy, byť úspešní v práci a premýšľať. Pokiaľ s emóciami zápasíte a chcete im porozumieť, potom je táto kniha určená práve Vám...“

Táto kniha je sprievodcom, ktorý Vám pomôže zvládnuť náročné emócie v pokoji a pomocou konkrétnych nástrojov. Techniky ktoré autorka v knihe ponúka, čerpajú z múdrosti kognitívno - behaviorálnej techniky a z mindfulness.

Táto kniha Vás naučí: ako v živote dosiahnúť rovnováhu a nenechať sa vykoľajiť, ako sa zbytočne netrápiť a nestrachovať, ako lepšie prijímať ľudí okolo seba a ako prekonať krízu bez toho, aby Vás prevalcovali emócie.

Kniha nám dáva nádej, že emóciam dokážeme porozumieť, že im dáme miesto, ktoré im patrí a že sa nimi nenecháme uniesť. Integrovať a zvážiť ich posolstvo je dôležité. Autorka nás učí veci prijať a neposudzovať. A v tom všetkom, v tom nečase a v nepohode zdôrazňuje potrebu vzťahov.

Sheri Van Dijk je kanadskou psychoterapeutkou, ktorá sa zameriava na liečbu problémov spojených s duševným zdravím. Vo svojej práci uplatňuje mindfulness a dialekticko behaviorálnu terapiu.

Rok vydania: 2023. Počet strán: 191.  Portál

16,99 €
nezahŕňa cenu dopravy