Okamžitá pomoc proti úzkosti

Možno Vám neustále hlavou krúžia myšlienky a oberajú Vás o pokoj. Neustále sa trápite katastrofickými scenármi, bojíte sa o seba a svojich blízkych a neustále prežívate stres. Túžite po pokoji a hľadáte, ako ho dosiahnúť. Práve pre Vás je určená táto kniha...

Na knihe sa podieľali poprední psychoterapeuti, ktorí spolu zostavili 40 ľahkých, rýchlych a efektívnych techník z oblasti KBT ( kognitívno – behaviorálna terapia), mindfulness, neurovied a relaxácie. Snahou knihy je, aby ste lepšie pochopili seba, dosiahli pokoj a zotrvali v ňom. A popri tom si uvedomili, čo je (pre Vás) naozaj dôležité.

Veríme, že Vám táto kniha môže pomôcť... Je ako lekárnička, z ktorej si vyberiete liek. Ak neúčinkuje, alebo účinkuje slabo, tak vyberiete druhý liek... Ponúka množstvo liekov, ktoré môžete skúšať a kombinovať a nájsť to, čo Vám pomôže dosiahnuť pokoj.

Záver v knihe nie je. Záver (doslov) nie je, pretože usilovanie o pokoj je neustály boj. Potrebné je nielen dosiahnuť pokoj, ale aj zotrvať v ňom. Bez ohľadu na okolnosti. Pokoj má byť tým kameňom, na ktorom postavíme svoj život, nech sa deje čokoľvek.

Martin N. Seif a Sally M. Winston. Týchto autorov sme si už predstavili pri knihe Brouci v hlavě. Rick Hanson je psychológom a neurovedcom. Matthew McKay je profesorom psychológie. Martha Davis, Elizabeth Robbins Eshelman, David A. Carbonell a Catherine M. Pittman sa špecializujú na zvládanie úzkosti. Elizabeth M. Karle im pripravila množstvo podkladov. Niet nad šikovného knihovníka a kníhkupca!

Rok vydania: 2022. Počet strán: 111. Portál

11,99 €
nezahŕňa cenu dopravy

Ak si chcete o knihe prečítať viac, kliknite sem: https://dennikn.sk/blog/3168888/ako-sa-postavit-uzkosti/