Tajemství ve vaši hlavě

Vypredané

Ak ste si niekedy položili otázku, prečo ste niečo urobili? Ak Vás prekvapili určité myšlienky a pocity. Ak máte pocit, že občas nespoznávate samých seba. A ak sa chcete dozvedieť niečo o sebe, potom je táto kniha určená práve pre Vás…

Nevedomie predstavuje myšlienky, pocity, spomienky, ale aj skúsenosti, zážitky, predstavy či sny, ktoré sú naše, ale väčšinou nám unikajú, pretože prebývajú v nevedomí. Vždy keď ich uchopíme, tak máme šancu ich vyniesť z tmy na svetlo, teda z nevedomia do vedomia. To nám dáva príležitosť s nimi pracovať a vďaka tomu, prestanú tak nejak skryto zasahovať do života.

Pre prácu s nevedomím potrebujeme odvahu. Potrebujeme sa nebáť. Nevedomie je tu preto, aby sme žili plnší a kvalitnejší život. Nevedomie je našou súčasťou a hlási sa k životu, aby nám pomáhalo, chránilo nás a viedlo nás k premieňaniu nášho života (k lepšiemu).

Nevedomie hľadá cestu ako s nami komunikovať. Najprv sa pokúša jemne a s citom prihlásiť k slovu a zaujať nás. Ak si ho nevšímame, potom sa snaží prehovoriť hlasnejšie. Je len našou zodpovednosťou a vizitkou, že nevedomie musí začať kričať, aby sme ho konečne počúvali.

Ako s nevedomím komunikovať? O tom je táto kniha :)

Lenka Šnajdrová vyštudovala psychológiu a v súčasnosti pracuje ako terapeut v Mikulove. Mnohí ju zaregistrovali vďaka úspešnej knihe Psychoterapie našich prababiček, alebo cez Liečivý rodokmen.

Rok vydania: 2021 Počet strán 221. Portál 

14,99 €
nezahŕňa cenu dopravy