Tak takhle ne!

Vypredané

Ako napovedá aj podnázov knihy, jej témou bude ako sa úspešne brániť proti manipulácií.

Zamysleli ste sa niekedy na tým, prečo sa niektorým ľuďom, či skôr presnejšie určitým typom ľudí darí prehovoriť Vás a ukecať Vás na niečo, čo vlastne nechcete? Rozmýšľali ste nad tým, prečo sa Vám to deje? Prečo cítite pritom všetky tie emócie? Prečo je tak ťažké sa tomu ubrániť, dokonca aj keď sa snažíte na to pripraviť a máte plány ako povedať nie...

Kniha sa snaží problém uchopiť komplexne. Či už ide o naše dôvody, prečo s tým máme problém, alebo o typológiu toho druhého, ktorý nami manipuluje a ukazuje nám, aké postupy a metódy pritom používa. V neposlednom rade kniha hovorí, ako sa manipulácií brániť. A ukazuje rôzne techniky a praktické cvičenia, ako tento cieľ dosiahnuť.

Tie chvíle poznáme všetci. Všetci máme s nimi skúsenosť. Snažíme sa o tom nehovoriť a mať to čo najskôr za sebou. A čo keby sme sa naučili povedať nie, brániť a ustrážiť si hranice a nechali toho druhého konať len vo vymedzenom priestore. Práve o to sa snaží táto kniha a k tomu nás vedie.

Nenechať sa zaskočiť. Nenechať sa ochromiť. Jednoducho konať a konať podľa seba.

Nathalie Springer a Catharina Wilhelm pôsobia ako koučky. Knihu napísali na podklade vlastnej skúsenosti a výskumu, ktorý v danej oblasti uskutočnili. Ponúkajú efektívne a praktické nástroje, ako sa brániť manipulácií. Obe žijú v Nemecku.

Rok vydania: 2019. Počet strán: 214. Portál

14,49 €
nezahŕňa cenu dopravy